Koupání

Maškova zahrada

Víceúčelový bazén:

celková plocha bazénu 795 m2, maximální hloubka 1,6 m

Dětský bazén: 

celková plocha bazénu 65 m2, maximální hloubka 0,30 m

Tobogány a skluzavky:

Skluzavka KAMIKAZE: délka 23,17 m, výška 9,86 m

Tobogán: délka 92 m, výška 9,62 m

 • Víceúčelový bazén:
  celková plocha bazénu 795 m2, maximální hloubka 1,6 m
   
  Dětský bazén: 
  celková plocha bazénu 65 m2, maximální hloubka 0,30 m
   
  Tobogány a skluzavky:
  Skluzavka KAMIKAZE: délka 23,17 m, výška 9,86 m
  Tobogán: délka 92 m, výška 9,62 m
 

Rybník Bažantník

 • Rybník Bažantník leží v malebném prostředí Českého ráje, nedaleko Lázní Sedmihorky.  Rybník Bažantník funguje jako koupaliště každoročně, od 1. 7. do 15. 9. Pláže jsou travnaté i písečné, ale koupání je zde na vlastní nebezpečí. U rybníka je kemp Sedmihorky.

 

Koupaliště Kacanovy

 • Koupaliště Kacanovy leží přímo v srdci Českého ráje.  Plavecký bazén v areálu tábořiště s částí určenou pro neplavce. U bazénu je dětské brouzdaliště a venkovní sprchy. Dále je v areálu volejbalové hřiště, betonový stůl na stolní tenis a stolní fotbal.

 

Malý  a Velký Písečák Příšovice

 • U rybníků je možnost kempování, rekreace, koupání, rybaření a na Velkém Písečáku i surfování a jachting. Možnost koupání je zde pouze na vlastní nebezpečí.

 

Komárovský rybník

 • Komárovský se nachází v rekreační oblasti Branžež, Nová Ves. Rekreační centrum západní části Českého ráje. Jeho písčité dno a dobrý přístup do vody jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Romantický obraz dokreslují pískovcové skály a jehličnaté lesy. K dispozici je několik pláží, kemping a tábořiště.  Rybník leží pod Příhrazskými skalami

 

Koupaliště Mladá Boleslav

 • Areál koupaliště nabízí možnosti vyžití pro všechny věkové skupiny návštěvníků.   Najdete zde  vodní svět, dětské hřiště a sportovní hřiště, písečnou pláž s nafukovací trampolínou a občerstvení. Vodní svět je tvořen multifunkčním bazénem, rekreačním bazénem a brouzdališti. Multifunkční bazén nabízí spoustu atrakcí jako např. více jak 60 m dlouhý tobogán, skokanské můstky, šest plaveckých 25 m dlouhých drah, vodní clonu, bublery, chrliče, divokou řeku, vodní lávku a speciální vodní věž Aqua Tower.  Pro nejmenší jsou připravena dvě nerezová brouzdaliště s fontánkou, mini vodním jezem, skluzavkou ve tvaru brontosaura a vodotryskem podoby delfína.
 • Dětské hřiště a sportovní hřiště nabízí zábavu pro všechny věkové skupiny. Dětské hřiště je vybaveno houpačkami a domečkem s pískovištěm pro nejmenší návštěvníky, věží s prolézačkami pro starší děti a dominantu hřiště tvoří dřevěná loď s kormidlem a prolézačkami.
 • Součástí areálu je dále písečná pláž s jemným, bílým, křemičitým pískem a nafukovací trampolínou o rozměrech 10 x 16 m určenou pro všechny věkové skupiny návštěvníků.

 

Koupaliště Košťálov

 • Koupaliště v Košťálově leží na kraji obce. Celý areál je nově zrekonstruován, je zde dětská vodní skluzavku a 3 m skokanské prkno, zatravněné volejbalové hřiště, společné ohniště, dětské houpačky. V areálu koupaliště se nachází kemp

 

Koupaliště Lomnice nad Popelkou

 • V areálu koupaliště je skluzavka, dětské hřiště, minigolf a travnaté plochy na hraní i odpočine. Možnost sportovního vyžití přímo v areálu - volejbal, plážový volejbal, nohejbal, minigolf a další. Koupaliště je v blízkosti nádraží.

 

Koupaliště Železný Brod

 • Příjemné koupaliště s tobogánem ležící na okraji města. Plážejsou travnaté, k dispozici je prostorné parkoviště, hřiště na volejbal, nohejbal a stolní tenis a dětský koutek s bazénkem.

Koupaliště Sobotka

 • Městské koupaliště v Sobotce se nachází cca 1 km severně od centra města a cca 0,5 km od zámečku Humprecht.  Venkovní koupaliště má travnaté pláže a je vybaveno brouzdalištěm, dětským koutkem, dětským bazénem, kurty, hřištěm na plážový volejbal, stolním tenisem a dalšími službami.